Pokladnička na spoločné sny

Pokladnička na spoločné sny môže byť kreatívnym spôsobom, ako si udržiavať motiváciu a sporiť na spoločné ciele alebo dobrodružstvo.

Tento typ pokladničky je zameraný na zhromažďovanie prostriedkov na splnenie spoločných snov, ako je napríklad romantická dovolenka, rodinná dovolenka, zakúpenie nového domu alebo iného veľkého cieľa.

Každý príspevok do pokladničky prináša pocit pokroku a vzájomného úsilia, a tým aj väčšiu motiváciu. Keď sa konečne podarí dosiahnuť cieľ a pokladničku otvoriť, môže to byť nielen finančná odmena, ale aj dôkaz toho, že spoločné sny môžu byť uskutočnené a že úsilie má svoje ovocie.

Požadované údaje (meno, dátum), je potrebné napísať do poznámky. Meno prosím napíšte s diakritikou.

Môžeme doručiť do:
2.7.2024
Možnosti doručenia
Na objednávku 2 - 7 pracovných dní
Kód: 172O56
Značka: JK Design
€15,90
Kategória: Pokladničky
Pokladnička na spoločné sny
Novinka

Drevená pokladnička je tradičná a často obľúbená forma úložiska pre peniaze alebo cennosti. Pokladnička je vyrobená z dreva, čo dáva produktu príjemný prírodný vzhľad a pocit.

Drevená pokladnička s kľúčom pridáva ďalšiu úroveň zabezpečenia a tajomstvo na uchovanie cenností vo vnútri. Kľúč k pokladničke môže byť symbolom dôvery a zodpovednosti, najmä ak ju zdieľa viac ľudí, ako napríklad rodina alebo partnerský pár.

Parametre:

Veľkosť: 14 x 10,5 x 10,5 cm
Materiál: lipové drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: