Oznámenie tehotenstva

Radostnou novinou sa podeliť so svojimi blízkymi je vždy niečo úžasné. Preto sme si pre vás pripravili jedinečné a originálne oznámenie tehotenstva - drevené puzzle. Skladá sa z niekoľkých častí, každá so špeciálnym posolstvom.

Pre tvojho partnera: "Budeš ocko!" Týmto nádherným dreveným puzzlom môžeš ohlásiť radostnú novinu svojmu partnerovi. Keď sestaví posledný diel, bude mu jasné, že sa stane otcom a začína sa pre neho úžasná cesta otcovstva.

Pre dedka: "Budeš dedko!" Tento malý drevený zázrak je pre tvojho otca, aby sa dozvedel, že bude mať novú úlohu - byť dedkom. Toto zároveň rozvíri spomienky na staršie dni a na nové, krásne chvíle strávené s novým prírastkom do rodiny.

Pre babku: "Budeš babka!" Aj pre tvoju mamu sme pripravili úžasné prekvapenie. Toto drevené puzzle povie príbeh o novom titule, ktorým bude poctená - babka. Bude to pre ňu emocionálna a nezabudnuteľná chvíľa.

Týmto originálnym oznámením tehotenstva nechaj svojich blízkych plynúť vlnu radosti a šťastia. Drevené puzzle je krásnou a nenapodobiteľnou cestou, ako spraviť z tohto špeciálneho okamihu nezabudnuteľný zážitok pre všetkých.

Najpredávanejšie

Cena

618
1618

Značky

Zobrazených položiek: 6
6 položiek celkom