Tabuľka na peniaze

Drevené tabuľky na peniaze je jedinečným spôsobom, ako špeciálne osláviť finančné míľniky a ciele. S viacerými variantami a možnosťou personalizácie prinášame do vašich životov zmysluplný doplnok.

  • Tvoj prvý milión s menom: Prekvapte svojich blízkych originálnou tabuľkou na peniaze, ktorá sa stane výnimočným spôsobom, ako povedať im, že im fandíte pri dosahovaní ich prvých finančných úspechov. Gravírované meno dodá tabuľke osobný nádych a pamätihodnosť.

  • Prvý milión na spoločnú cestu: Pre páry a spoločné ciele je tu táto verzia tabuľky. Je to symbol spoločného úsilia, cesty a cieľov, ktoré budete dosahovať spolu. Tento darček je nielen o peniazoch, ale aj o ceste, ktorú prechádzate spolu.

Tieto drevené tabuľky na peniaze nie sú len praktickými a estetickými doplnkami, ale aj spomienkovými kúskami, ktoré budú vždy pripomínať dôležité a hrdé momenty v životoch vašich blízkych. Bez ohľadu na to, či ide o osobné jubileum, úspech v kariére alebo spoločnú cestu, tieto tabuľky dodajú vášmu daru hlbší význam a hrejivý dotyk.

Najpredávanejšie

Cena

310
1310

Značky

Zobrazených položiek: 8
8 položiek celkom