Môj príbeh

Som rada, že vám môžem povedať príbeh za značkou JK design, ktorú som založila v roku 2018. Volám sa Katka a pochádzam z krásnej Moravy. Moja cesta začala ako malé dievčatko, ktoré sa fascinovalo farbami, tvarmi a tvorbou. Nechávala som sa inšpirovať všetkým krásnym okolo mňa a moja kreativita rástla každým dňom.

Ale pravý zlom nastal, keď som stretla lásku svojho života, skvelého Slováka, ktorý sa stal neskôr mojím manželom. Spoločne sme snívali o budúcnosti plnej tvorby a kreativity. A tak som sa rozhodla urobiť ten krok a založiť vlastnú značku, ktorá by odrážala moju vášeň.

JK design nie je len obyčajný eshop. Je to miesto, kde sa stretávajú moje nápady a vášeň pre dizajn. Tvorím detské dekorácie pre malých snílkov a drevené darčeky, ktoré majú špeciálny význam. Každý kúsok, ktorý opúšťa moju dielňu, je navrhnutý s láskou a starostlivosťou o detaily.

Môj cieľ je priniesť radosť do domovov rodín na Slovensku a v Česku. Verím, že deti sa môžu učiť a rásť aj cez hru, a preto moje detské dekorácie sú nielen krásne, ale aj vzdelávajúce. A moje drevené darčeky majú svoj osobitý šarm a nesú časť mojej lásky k tradičným hodnotám.

Rada by som vás pozvala, aby ste sa pridali k mojej ceste. Každý produkt z JK design nesie časť môjho príbehu. A ja dúfam, že tento príbeh môže byť inšpiráciou pre vás, aby ste nasledovali svoje vášne a pretvorili ich na niečo úžasné.

Teším sa, že môžem zdieľať tento príbeh s vami a že sa môžeme spoločne nechať inšpirovať krásou tvorby.

Kateřina Jackaninová (1)