Drevené omaľovánky - JESEŇ

Táto sada je určená pre deti aj dospelých, ktorí chcú objaviť radosť z tvorenia a vytvoriť si vlastné jesenné umelecké poklady.

Drevené omaľovánky sú nielen zábavným spôsobom, ako stráviť čas, ale aj spôsobom, ako sa priblížiť k prírode a oslavovať jej krásu prostredníctvom umenia.

Buďte inšpirovaní jesennou náladou a začnite svoje umelecké dobrodružstvo s touto úžasnou sadou!

Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia
na sklade, do 3 dní (>5 ks)
Kód: 984
Značka: JK Design
€13
Kategória: Drevené omaľovánky

Balenie obsahuje:

V sade nájdete 6 ks drevených ozdôb, ktoré sú vyrezávané a majú jemné detaily, čo umocňuje ich prírodný a autentický vzhľad. Každá ozdoba je vyrobená z kvalitného dreva a má výšku 10 cm. Tieto ozdoby zachytávajú krásu jesenných motívov, ako sú listy, dreviny a zvieratá, a umožňujú deťom a umeleckým nadšencom vytvoriť vlastné unikátne umelecké diela.

Sada obsahuje tiež 3 ks štetce rôznych veľkostí, ktoré sú vhodné pre malé ruky detí aj dospelých. Štetce sú navrhnuté tak, aby boli pohodlné na držanie a umožňovali presné aplikovanie farieb na drevo. Farby sú súčasťou balenia a sú špeciálne vybrané pre jesennú tému. 8 rôznych odtieňov umožňuje tvorcom vytvoriť živé a realistické umelecké diela, ktoré oslavujú krásu jesene.

Na záver sada obsahuje aj špagát, ktorý umožňuje povesiť dokončené umelecké diela ako dekoračné kúsky alebo darčeky. Všetko je pečlivo zabalené v štýlovej krabičke, čo robí z našich "Drevených omaľovánok" skvelý darček pre každého milovníka umenia a jesene.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: