Drevené dekorácie na stenu - vesmír

Vesmírne dekorácie na stenu pre malých astronautov.

Úvod do vesmíru môže byť nezabudnuteľným dobrodružstvom pre vaše malé chlapčeky, a moje drevené vesmírne dekorácie na stenu im pomôžu priblížiť fascinujúci svet hviezd a planét priamo do ich detskej izby.

Tieto originálne dekorácie sú nielen nádherným vizuálnym doplnkom, ale aj vzdelávacím nástrojom, ktorý ich bude inšpirovať k objavovaniu vesmíru a rozvíjaniu ich kreativity.

Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Možnosti doručenia
na sklade, do 3 dní (>5 ks)
Kód: 945
Značka: JK Design
€14
Kategória: Detské dekorácie

Dajte svojim malým chlapčekom príležitosť prezkúmať vesmír priamo z pohodlia ich detskej izby s našimi drevenými vesmírnymi dekoráciami na stenu.

Tieto jedinečné kusy umenia prinesú do ich prostredia dávku zábavy a vzdelania, ktorá ich bude inšpirovať a pomôže rozvíjať ich kreativitu.

Zveľaďte detskú izbu a rozvíjajte ich záujem o vesmír s našimi drevenými vesmírnymi dekoráciami na stenu ešte dnes!

 

Vlastnosti produktu:

Kvalitný drevený materiál: Naše vesmírne dekorácie sú vyrobené z vysokokvalitného dreva, ktoré je odolné a dlhotrvajúce. Zaručujeme, že vaše malé astronauty budú mať z tohto produktu veľa radosti roky.

Vesmírne motívy: Každý kus dekorácie má unikátny vesmírny motív. Hviezdy, planéty, rakety a ďalšie vesmírne objekty budú oživovať detskú izbu a prinášať do nej dávku magie a zvedavosti.

Jednoduchá inštalácia: Drevené dekorácie na stenu sú ľahko inštalovateľné a môžu sa umiestniť na akúkoľvek stenu v detskej izbe. Stačí použiť priloženú lepiacu pásku alebo dierky na zavesenie.

Vzdelávací prvok: Tieto dekorácie nie sú len pekné, ale aj vzdelávacie. Pomôžu deťom rozšíriť ich vedomosti o vesmíre a inšpirovať ich k objavovaniu nových svetov.

 

Parametre:

Materiál: drevená preglejka
Rozmer: mesiac: 20 x 18 cm, rakety: 13 x 6,5 cm, 16 x 9 cm, planéta: 16,5 x 8 cm, kozmonaut: 15 x 8,5 cm, hviezdy: 4,5 x 4,5 cm /8 ks, mrak: 10 x 5,5 cm /2ks 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: