Adventné čísla 1-4

Advent je krásnym obdobím očakávania a prípravy na Vianoce.

Adventný veniec, sviečky a kalendáre nám pomáhajú sledovať plynutie času a pripravujú nás na slávnosť Narodenia Pána. Toto obdobie nás inšpiruje k dobročinnosti, darčekom a zdieľaniu lásky so svojimi blízkymi. Je to čas nádeje, kedy si uvedomujeme svetlo, ktoré sa rodí vo vnútri nás a osvetľuje našu cestu v temných zimných dňoch. Advent nás povzbudzuje k hľadaniu zmyslu a skutočnej hodnoty Vianoc, ktoré sú o láske, pokoji a radosti.

Adventné čísla v tvare hviezdy sú zvláštnym a kúzelným spôsobom zdobením vášho domova počas vianočného obdobia. Tieto čísla vytvárajú výnimočnú atmosféru a pridávajú šmrnc každému adventnému venčeku či inému vianočnému dekoračnému aranžmá.

Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia
na sklade, 2-5 dní (>5 ks)
Kód: 996
Značka: JK Design
€2,50
Kategória: Vianočné dekorácie

Tieto adventné čísla majú tvar tradičnej vianočnej hviezdy, ktorý symbolizuje svetlo a nádej v temných zimných dňoch. Tvar hviezdy dodáva vašim vianočným dekoráciám osobitý nádych a čarokrásnu estetiku.

Tieto adventné čísla sú ideálne pre použitie vo vašich vianočných dekoráciách. Môžete ich pridávať k adventným vencom, umiestňovať ich na okná či stoly, alebo ich jednoducho povesiť na stenu. Svojou unikátnou formou pridávajú šmrnc akémukoľvek priestoru.

Parametre:

Materiál: drevená preglejka
Rozmer: výška 4 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: